Locație foarte bună, televizor, lucru, pat confortabil, uscător de păr, lucru și fier și masă - un plus uriaș.
După ce a intrat, s-a dovedit că nu era nicio fereastră. Pereții sunt zgâriați cu dungi maro pe peretele băii. Scaunul este prea mic pentru o anumita toaleta si este crapat, in general o surpriza neplacuta cand vine vorba de curatenie. A trebuit să descarc o aplicație guestadvisor ca să aflu că trebuie să dau jos lenjeria de pat, să scot gunoiul și să las vasele curate. A fost suficient să o scrieți la rezervare.